soužití dospělých a mláďat

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Lizards.cz -> ROZMNOŽOVÁNÍ A ODCHOV
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pepina

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 10:22 pm    Předmět: soužití dospělých a mláďat Citovat

Prohlížela jsem si fotky agam chovatelů a viděla jsem fotky, na kterých jsou společně dospělci a mladí. Tak nevím,všude se píše,že dospělci jsou kanibalové. Máte někdo zkušenosti? Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 7:50 am    Předmět: Citovat

Ja akorat udelal par naaranzovanych fotek "mama + mimino", ale tak aby samice to mlade nevidela - nevsimla si ho. Nepochybuji ze by ho slupla jak malinu Exclamation

Trvale spolecny chov bych videl v pohode tak do 10-12cm rozdilu delky. Takze k dospelym davat mlade kdyz ma aspon kolem tech 35-38cm.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mery

PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2009 1:13 pm    Předmět: Citovat

Taky mám aranžované fotky dospělých a mladých. K dospělákům jsem dávala až 30 cm agu a pozorovala co na na ni říkají. Kanibalové jsou to pořádní, mě sluplo 30-ti denní mládě dvoudenní mimi a sluplo ho jako malinu - komplet od hlavy až po špičku ocásku .... tak pozor!!!!!
Jankagra

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 2:07 pm    Předmět: Citovat

Už mám taky trpkou zkušenost Confused Agata 22cm mi sežrala Aladina 15cm. To jsem teda nečekala Sad
jacketsy

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2018 1:01 am    Předmět: Re: soužití dospělých a mláďat Citovat

you may think of marriage as all. You gave this man a child and gave it to him, but the more you invest, the greater the risk. The suite sold is the only asset of your parents. If you do not sell it, it will almost double in four years.
ferragamo belt replica
replica mcm backpack
replica mcm bag
fake mcm backpack
mcm backpack replica
And your husband borrowed 700,000 yuan in the name of money for investment. I don't know how to use it to do business but also stocks. How much is left? If you make more money, it is not a problem to take out a new house
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Lizards.cz -> ROZMNOŽOVÁNÍ A ODCHOV Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

Přejdi na: