soužití dospělých a mláďat

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Lizards.cz -> ROZMNOŽOVÁNÍ A ODCHOV
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pepina

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 10:22 pm    Předmět: soužití dospělých a mláďat Citovat

Prohlížela jsem si fotky agam chovatelů a viděla jsem fotky, na kterých jsou společně dospělci a mladí. Tak nevím,všude se píše,že dospělci jsou kanibalové. Máte někdo zkušenosti? Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 7:50 am    Předmět: Citovat

Ja akorat udelal par naaranzovanych fotek "mama + mimino", ale tak aby samice to mlade nevidela - nevsimla si ho. Nepochybuji ze by ho slupla jak malinu Exclamation

Trvale spolecny chov bych videl v pohode tak do 10-12cm rozdilu delky. Takze k dospelym davat mlade kdyz ma aspon kolem tech 35-38cm.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mery

PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2009 1:13 pm    Předmět: Citovat

Taky mám aranžované fotky dospělých a mladých. K dospělákům jsem dávala až 30 cm agu a pozorovala co na na ni říkají. Kanibalové jsou to pořádní, mě sluplo 30-ti denní mládě dvoudenní mimi a sluplo ho jako malinu - komplet od hlavy až po špičku ocásku .... tak pozor!!!!!
Jankagra

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 2:07 pm    Předmět: Citovat

Už mám taky trpkou zkušenost Confused Agata 22cm mi sežrala Aladina 15cm. To jsem teda nečekala Sad
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Lizards.cz -> ROZMNOŽOVÁNÍ A ODCHOV Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

Přejdi na: